CHT-SFP-1G-LX-I

CHIM-1000LX-I Chimera Industrial Gigabit 1000Base-LX SFP SM 1310nm 20Km DLC

Chimera

  • En oferta
  • £23.12
  • Precio habitual
    £28.90

CHT-SFP-1G-LX-I - CHIM-1000LX-I

Chimera CHT-SFP-1G-LX-I is an Industrial Gigabit 1000Base-LX SFP SM 1310nm 20Km DLC

ORDERING INFORMATION

Part Number Article Number Description
CHT-SFP-1G-LX-I CHIM-1000LX-I Industrial Gigabit 1000Base-LX SFP SM 1310nm 20Km DLC